در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا مدل C-HFW2531TP-ZAS سازگار با سیستم عامل IOS و Android می باشد و از پروتکل های HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, Qos, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, RTCP بهره می برد. این دوربین مداربسته تحت شبکه دام از کدک های فشرده سازی فیلم H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) و کدک های فشرده سازی صدا G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 برخورداراست. دوربین مداربسته تحت شبکه دام C-HFW2531TP-ZAS از سنسوری به قطر 1/3 اینچ CMOS و رزولوشن 4 مگاپیکسل 2688×1520 بهره می برد که با کیفیت بهتری تصاویر را به نمایش می گذارد. لنز تعبیه شده در این مدل Motorized(-ZS) با فاصله کانونی 2.7 تا 13.5 mm بوده که دید در شب را تا شعاع 60 متر پشتیبانی می کند. این محصول در اندازه 122×88.9 mm و وزی برابر با 0.4 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. استاندارد امنیتی در این دوربین مداربسته آی پی بولت 67 و IK10 بوده که در برابر ضربه و گرد و غبار بسیار مقاوم است و به راحتی در محیط های بیرون قابل استفاده می باشد. این دوربین مداربسته داهوا دارای حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت بوده و از شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت برخوردار است و شما می توانید فیلم های ذخیره شده را در سیستم های دیگر با کیفیت بهتری ببینید. این دوربین مداربسته تحت شبکه دام 4 مگاپیکسل داهوا از قابلیت های WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC و PoE با استاندارد 802.3af برخوردار است. این دوربین مداربسته بولت از پورت RJ-45 برای اتصال به شبکه بهره می برد و از پروتکلهای HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, Qos, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, RTCP پشتیبانی می کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| اندازه | 122×88.9 mm |
| وزن | 0.4 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل 2688×1520 |
| لنز | Motorized(-ZS) |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 9 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, Qos, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, RTCP |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.