در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا مدل C-HDW1231SP دارای ورودی برق 12 ولت DC و توان مصرفی 4.9 وات بوده و از قابلیت PoE با استاندارد 802.3af برخوردار است که به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا از قابلیت DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC بهره می برد و از شیار کارت حافظه Micro SD برخوردار است و شما می توانید تمامی فیلم و عکس های ذخیره شده را به دستگاه های دیگر انتقال بدهید. اندازه این دوربین مداربسته 108×84.9mm، وزن آن برابر با 0.23 kg بوده که در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت عالی به فروش می رسد. بدنه ی دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا C-HDW1231SP از جنس فلز و پلاستیک بوده و از استاندارد امنیتی 67 بهره می برد که در برابر گرد و غبار مقاومت بالایی دارد و در محیط های بیرونی قابل استفاده است. لنز تعبیه شده در این مدل ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 40 متر پشتیبانی می کند. کدک های H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) برای فشرده سازی تصاویر انجام می پذیرد. رابط RJ-45 (10/100Base-T) برای اتصال به شبکه می باشد و دارای حافظه رم 256 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت می باشد. این محصول از پروتکل های HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS و سیستم عامل IOS و Android پشتیبانی می کند.
| سنسور فیلم | 3مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 40 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 108×84.9mm |
| وزن | 0.23 kg |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.9 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.