بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
تولید کننده: apc
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) |
| لنز | وریفوکال Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~12 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 12.95 وات |
| ویژگی های دوربین مداربسته داهوا | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 180*70*70 mm |
| وزن | 0.685 kg |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه دوربین مداربسته داهوا | 72*80*212.8 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.