مشخصات فنی باطری یو پی اس leoch سری LPL 42A
ظرفیت: 12V 42AH
طول : 197 میلیمتر
عرض : 165 میلیمتر
ارتفاع : 170 میلیمتر
وزن : 14.5 کیلوگرم
کشور سازنده : چین
کمپانی ” لئوچ ” در سال ۱۹۹۹ در راستای یک طرح تحقیقاتی و پژوهشی درباره باتری یو پی اس تاسیس گردید. پس از چندین سال نوآوری در رابطه با باتری یو پی اس این شرکت توانست وارد بورس هنگ کنگ گردد و در همین راستا بعد از چند سال محصولات تولیدی خود را به کشور های جهان سوم صادر نمود.
شرکت لئوچ با دارا بودن یک کارخانه با وسعت ۹۱۰٫۰۰۰متر مربع و دارا بودن ۷۰خط تولید باتری و ۲مرکز توسعه جزو ۱۰شرکت تولید کنندگان بزرگ باطری یو پی اس در چین می باشد. شرکت leoch یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید باطری یوپی اس می باشد.
| اندازه | 26 × 101 × 147 mm |
|---|---|
| وزن | 2 kg |
| نوع | اینترنال HDD |
| فرم فکتور | 3.5 اینچ |
| ظرفیت | 1 ترابایت |
| حافظه بافر | 64 مگابایت |
| نوع رابط | SATA 3.0 |
| سرعت انتقال دیتا | تا 6 گیگابیت بر ثانیه |
| سرعت چرخش | 5400 دور در دقیقه |
| میزان نویز | برابر با 24dB |
| توان مصرفی | 30 وات |
| رنگ | بنفش |
| اندازه دستگاه | 380x320x48 mm |
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته های | TVI/CVI/A/CVBS |
| خروجی صدا | 1 ورودی |
| هارد دیسک | 2 عدد هارد D با رابط SATA |
| حداکثر ظرفیت هارد دیسک | 6 ترابایت |
| خروجی فیلم | MI، VGA |
| وضوح ویدیوهای ضبط شده | 1040P @ 720P |
| فرمت ذخیره سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | ۱xUSB 2.0 , 1xUSB 3.0 ,1xRJ45 10M/100M |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.