مشخصات فنی باطری یو پی اس leoch سری LPL 4.5A
ظرفیت: 6V 4.5AH
طول : 70 میلیمتر
عرض : 47 میلیمتر
ارتفاع : 100 میلیمتر
وزن : 0.81 کیلوگرم
کشور سازنده : چین
کمپانی ” لئوچ ” در سال ۱۹۹۹ در راستای یک طرح تحقیقاتی و پژوهشی درباره باتری یو پی اس تاسیس گردید. پس از چندین سال نوآوری در رابطه با باتری یو پی اس این شرکت توانست وارد بورس هنگ کنگ گردد و در همین راستا بعد از چند سال محصولات تولیدی خود را به کشور های جهان سوم صادر نمود.
شرکت لئوچ با دارا بودن یک کارخانه با وسعت ۹۱۰٫۰۰۰متر مربع و دارا بودن ۷۰خط تولید باتری و ۲مرکز توسعه جزو ۱۰شرکت تولید کنندگان بزرگ باطری یو پی اس در چین می باشد. شرکت leoch یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید باطری یوپی اس می باشد.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1152 |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 430*415*270 mm |
| وزن | 16 kg |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.