مشخصات فنی باتری یو پی اس CSB GP 121000
ظرفیت: 12V 100AH
طول : 343 میلیمتر
عرض : 173 میلیمتر
ارتفاع : 217 میلیمتر
وزن : 31.2 کیلوگرم
طول عمر : 8-5
کشور سازنده : تایوان
شرکت باتریCSB فعالیت خود را در 1986 میلادی در زمینه باتری های خشک سرب اسید با سوپاپ تنظیم (VRLA) آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده باتری در جهان است که علاوه بر دارابودن 4 کارخانه مجزا در کشورهای مختلف نظیر تایوان، چین، ویتنام و…. دارای دفاتر مدیریت منطقه ای دربسیاری ازکشورهای اروپایی و آمریکا و همچنین سیستم های توزیع، فروش و پشتیبانی از طریق نمایندگان و یا شرکای تجاری خود در بیش از 100 کشور جهان می باشد.
محصولات این شرکت در 14 سری و بیش از 100مدل عرضه می گردد که همگی دارای استاندارد UL می باشند.
CSB یکی از هشت برند به رسمیت شناخته شده توسط ROC برای تولید با عدم آلودگی محیط زیست است و تاییدیه CTI از اداره گسترش توسعه تحقیقات تکنیکی آمریکا برای ارائه فناوری باتری CSB را دریافت نموده است.
محصولات CSB دارای استانداردهای ISO9001، ISO14001، OHSAS18000، S.A DE C.V، UL، CE می باشد و توسط بسیاری از صنایع استفاده کننده از باتری بصورت OEM عرضه می گردد.
تست های فنی و سوابق موجود از مصارف باتری های CSB، حکایت از برتری قابل توجه در کیفیت و طول عمر محصولات این شرکت دارد.
دسته بندی محصولات CSB
محصولات تولیدی CSB، در مدل ها و ظرفیت های متفاوت جهت مصارف مخابراتی، UPS (منبع تغذیه بدون وقفه)، سیستم های خورشیدی، ژنراتورهای بادی، سیستم روشنایی اضطراری، مصارف امنیتی و بسیاری از کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. متوسط عرضه باتری از زمان تاسیس توسط شرکت CSB، بیش از 4 میلیون در ماه بوده که در نوع خود بی نظیر است.
از نظر کاربرد، محصولات این کمپانی به رده های زیر تقسیم بندی می گردد:
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| استاندار امنیتی | IP67 |
| سایر مشخصات | BLC/3D DNR/ROI/ 120dB WDR، Mirco SD card 128GB |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| حداقل نور | 0.01 لوکس |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 10M/100M کابل شبکه Port |
| منبع تغذیه | DC12V PoE (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 12.9 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 186*309 میلی متر |
| وزن | 3.5 گرم |
| دوربین | |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| فاصله کانونی | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| حافظه RAM | برابر با 128 مگابایت |
| حافظه ROM | برابر با 16 مگابایت |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| فریم ریت | 20fps@3M |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45 |
| پروتکل های شبکه | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; IPv4/v6; QoS; UPnP; NT |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 10 تا 20 کاربر |
| گوشی موبایل قابل پشتیبانی | iPhone, iPad, Android Phone |
| ویژگی های دیگر | DWDR, 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| توان مصرفی | 3.7 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سایز سنسور دوربین مداربسته اسپید دام | 1/3 اینچ |
| سایز لنز دوربین مداربسته اسپید دام داهوا | 4.5 تا 135 میلی متر |
| ورودی برق | 24 ولت AC 3 آمپر |
| دارای فرمت فشرده سازی | H.265/H.264 / MJPEG |
| استاندارد | 66 |
| POE | دارد |
| زوم دیجیتال | 30x |
| درگاه اترنت | RJ-45 (10/100Base-T) |
| قابلیت | WDR(120dB),Day/Night(ICR),3DNR,AWB,AGC,BLC |
| میکروفن | دارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | SD با ظرفیت 64 گیگابایت |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.