بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
ظرفیت:12v-65A
طول : 350mm
عرض : 167mm
ارتفاع :172mm
وزن :`20.9kgکیلوگرم
طول عمر :سال5
کشور سازنده : چین
باتری های نیل با قابلیت دشارژ بالا ،نگهداری و نصب اسان و پلیت های با دوام،منبع انرژی ایده آل برای مصارف مختلف صنعتی میباشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز دوربین مداربسته داهوا | Varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~11 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 10 وات |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت Ultra DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 116.5*132.7 mm |
| وزن | 0.95 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.