در دی وی آر ها که تصاویر آنالوگ دوربین مداربسته را به صورت دیجیتال تبدیل می کنند تعداد کانال ها از روی تعداد ورودی دستگاه تعیین می شود حال آنکه دی وی آر ها می توانند دارای تعداد کانال متفاوت ورودی برای صدا باشند. این دستگاه ها ممکن است هیچ ورودی صدایی نداشته باشند و یا یک یا چند ورودی صدا در آنها تعبیه شده باشد. معمولا دستگاه های دی وی آر، پورتی برای LAN شبکه دارند که به منظور ارتباط با شبکه داخلی یا اینترنت و به خصوص در مبحث انتقال فیلم بر روی اینترنت استفاده می شوند. دی وی آر هایی را که ورودی صدا و پورت LAN داشته باشند اصطلاحا فول آپشن (Full Option) می نامند.
| Main Processor | Embedded Processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI ,1 VGA |
| داهوا DVR رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| Search Mode | Time /Date, Alarm, MD and Exact Search (accurate to second) |
| Playback Function | Play, Pause, Stop, Rewind, Fast play, Slow Play, Next File, Previous File, Next دوربین مداربسته, Previous دوربین مداربسته, Full Screen, Repeat, Shuffle, Backup Selection, زوم دیجیتال |
| Backup Mode | USB Device/شبکه |
| داخلی HDD | 1 SATA Port, تا 6TB ظرفیت |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| اندازهs | Compact 1U, 260×236×48 میلی متر(10.2"×9.3"×1.9") |
| Net وزن | 0.75kg ( 1.7lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 1.5kg (3.3lb) |
| Installation | Desktop installation |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.