بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
IP دام دوربین مداربسته داهوا
دوربین مداربسته تحت شبکه دام دوربین های نیمه کروی یا گنبدی شکل بصورت دکوراتیو طراحی می شوند و مناسب برای کاربری هایی که نیاز به امنیت نامحسوس دارند، مانند رستوران، فضاهای اداری و یا اماکن مسکونی می باشد. دوربین های دام در حال حاضر تقریبا همه ویژگی های موجود برای یک دوربین مداربسته امنیتی را در یک محفظه گنبدی شکل ارائه می دهند.
دام داهوا
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 30 متر توسط 18 ال ای دی |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 5.5 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 70*164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.