DVR دستگاهی است که تصاویر آنالوگ را از دوربین مداربسته دریافت کرده و پس از تبدیل آنها به اطلاعات دیجیتال آنها را ضبط می کند. وضعیت نرم افزار انتقال فیلم دوربین یکی از نکات مهم هنگام انتخاب دستگاه DVR است. دستگاه های متفاوت از نرم افزار های انتقال فیلم مختلفی پشیبانی میکنند. قابلیت ها و توانایی های این نرم افزار ها با هم متفاوت است. برای نشان دادن اندازه تصاویر ضبط شده در دستگاه های DVR عموما از قالب های رزولوشن تلویزیونی استفاده می شود. اندازه فیلم نقش زیادی در ضبط جزئیات فیلم دارد. طبیعتا هر چه اندازه فیلم ضبط شده بزرگتر باشد شما میتوانید جزئیات بیشتری را بازیابی کنید.
| داهوا DVR Main Processor | Embedded Processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI ,1 VGA |
| رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 2 SATA Ports, تا 6TB ظرفیت for each disk |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| HDCVI دوربین مداربسته Input | 16 Channel |
| تحت شبکه Input | 4+1 Channel, each channel تا 2مگاپیکسل8+2/16+2 Channel, each channel تا 5MP |
| Audio In/Out | 1/1 |
| Two-way Talk | Reuse audio in/Out, RCA |
| اندازهs | 1U, 375 میلی متر×285 میلی متر×55 میلی متر (14.7" x 11.2" x 2.2") |
| Net وزن | 2.35kg (5.2 lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 3.2kg (7.05lb) |
| Installation | Desktop installation |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.