داهوا DVR HCVR5432L-S2
دستگاه دی وی آر ، دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارددیسکها ذخیره میکند. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال دیجیتال Video Recording که به اختصار DVR نامیده می شود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ است. این سیستم قابلیت ضبط تصاویر با فرمت های فیلمی و کیفیت های مختلف و قابلیت های هشداری متنوع و ارتباط با شبکه و بکارگیری نرم افزارهای کاربردی را برای دوربین ها فراهم می کند.
| دوربین | |
|---|---|
| سنسور | CMOS |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | متغیر |
| فاصله کانونی | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| فریم ریت | 30 fps |
| بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه تا 8 مگابیت در ثانیه |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45, 1xComposite Output |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 32 کاربر |
| ذخیره ساز شبکه | پشتیبانی از NAS (NFS, SMB/CIFS) و کارت حافظه Micro SD/SDHC/SDXC (با حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت) |
| ویژگی های دیگر | DWDR, 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| اندازه | 260x222x45 mm |
| وزن | 1 kg |
| جنس | پلاستیک و فلز |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| استاندارد پی او ایی | 802.3af |
| ولتاژ و شدت جریان پی او ایی | 36 تا 57 ولت، 0.2 تا 0.35 آمپر |
| توان مصرفی پی او ایی | حداکثر 12 وات |
| توان مصرفی | 12 وات |
| درجه حفاظت | IP67, IK10 |
| ورودی دوربین ها | 8 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 2 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A ،CVI ،CVBS ،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین ها | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 1080p lite/ 720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 میلی متر (2.8 میلی متر, 6 میلی متر اختیاری) |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 20 متر |
| سایر مشخصات | BLC / HLC / DWDR |
| Model | داهوا بولت دوربین مداربسته |
| Smart Detection پشتیبانی شده | Face Detection,Tripwire, Intrusion, Object Abandoned/Missing |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.