دی وی آر DVR ها شامل تعداد محدودی ورودی و خروجی فیلم و صدا هستند و همین محدودیت تعداد ورودی ها آنها را دسته بندی کرده است. تعداد کانال ها می تواند 8 ، 16 و 32 باشد. دی وی آر های رایج در بازار از 32 فراتر نمی روند. دی وی آر ها مخصوص کار با دوربین های مداربسته آنالوگ می باشند و یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین مداربسته آنالوگ به شمار می رود.
| Main Processor | Embedded Processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| داهوا DVR Interface | 1 HDMI ,1 VGA |
| رزولوشن | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| Search Mode | Time /Date, Alarm, MD and Exact Search (accurate to second) |
| Playback Function | Play, Pause, Stop, Rewind, Fast play, Slow Play, Next File, Previous File, Next دوربین مداربسته, Previous دوربین مداربسته, Full Screen, Repeat, Shuffle, Backup Selection, زوم دیجیتال |
| Backup Mode | USB Device/شبکه |
| داخلی HDD | 1 SATA Port, تا 6TB ظرفیت |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| اندازهs | Compact 1U, 260×236×48 میلی متر(10.2"×9.3"×1.9") |
| Net وزن | 0.75kg ( 1.7lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 1.5kg (3.3lb) |
| Installation | Desktop installation |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.