در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته های دام به دلیل مقاومت کمی که در برابر شرایط محیطی چون آب و هوای مرطوب و گرد و غبار دارند در محیط های مسقف اداری، تجاری یا مسکونی بیشتر استفاده می شوند. دوربین مداربسته دام داهوا مدل که در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی عرضه شده است، از فناوری بهره برده و در اندازه 106*50.3 mm با وزن 0.31 kg تولید شده است. این دوربین مداربسته توسط چراغ های مادون قرمز خود قادر است تصاویر را تا فاصله 20 متری در شب ضبط و ثبت کند. این دوربین مداربسته از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره برده و دارای قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (WDR)، قابلیت کاهنده نویز دیجیتالی (3DNR) و فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز (ICR) می باشد. این دوربین مداربسته دام همچنین دارای ورودی برق 12 ولت از نوع DC و 2.4 وات توان مصرفی است. رزولوشن ارائه شده توسط این دوربین مداربسته 1937*1097 پیکسل (2.1 مگاپیکسل) می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 1937*1097 پیکسل (2.1 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.4 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به WDR / مجهز به ICR / مجهز به 3DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| اندازه | 106*50.3 mm |
| وزن | 0.31 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.