دوربین مداربسته اسپید دام بستچر مدل تصاویر را با رزولوشن 1280*960 پیکسل (1.2 مگاپیکسل) عرضه کرده و از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ بهره می برد. این دوربین مداربسته تحت شبکه دارای یک لنز وریفوکال با فاصله کانونی 4.7-84.6 mm بوده و از استاندارد 66 و ONVIF نیز پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته اسپید دام آی پی که زوم آن در حالت اپتیکال 18 برابر است، با وزن 2.8 kg همراه با ورودی برق 12 ولت از نوع DC تولید می شود. این دوربین مداربسته تحت شبکه اسپید دام دید در شب تا فاصله 80 متر را با استفاده از LED های مادون قرمز پشتیبانی کرده و همچنین دارای توان مصرفی 25 وات و کاهنده نویز دیجیتالی (3DNR) می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور دوربین مداربسته بستچر | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1280*960 پیکسل (1.2 مگاپیکسل) |
| لنز | وریفوکال |
| فاصله کانونی لنز | 4.7-84.6 mm |
| برد دید در شب | 80 متر |
| زوم | 18 برابر در حالت اپتیکال |
| ورودی برق | DC12V/4A |
| توان مصرفی | 25 وات |
| ویژگی ها | دارای قابلیت 3DNR / پشتیبانی از استاندارد ONVIF / پشتیبانی از استاندارد 66 |
| وزن | 2.8 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.