در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته مدل محصولی از شرکت داهوا بوده که شکل ظاهری آن به صورت گنبدی شکل می باشد. دوربین مداربسته آنالوگ دام یا دوربین سقفی یا دوربین گنبدی یکی از پر مصرف ترین مدل های دوربین مدار بسته می باشد که امروزه توسط کاربران استفاده می شود. نوع طراحی دوربین مدار بسته دام به گونه ای است که معمولا در فضاهای داخلی و زیر سقف مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است رزولوشن این دوربین مداربسته آنالوگ دام داهوا 6 مگاپیکسل بوده که نسبتا کیفیت فیلم خوبی محسوب می شود. سنسوری که این محصول از آن بهره می برد CMOS بوده که دوربین های CMOS مصرف انرژی کمتری نسبت به دوربین های CCD دارند و درصورتی که شما از سیستم های امنیت فیلمی با باتری یا سیستم پشتیبان ( یو پی اس) استفاده می کنید بکاربردن دوربین های CMOS به صرفه تر است.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2202*3096 پیکسل (6 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 20 fps |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| اندازه | 99.2*106 mm |
| وزن | 0.49 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.