در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام داهوا مدل دارای یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm یک سنسور CMOS با قطر 1/2.7 اینچ بوده و سرعت شاتر الکترونیکی آن برابر با 1/25~1/100000 ثانیه است. این دوربین مداربسته دارای توان مصرفی 3.3 وات و ورودی برق 12 ولت از نوع DC بوده و در اندازه 97*79.3 mm با وزن 0.18 kg تولید شده است. فریم های فیلم این دوربین مداربسته دام اچ دی سی وی آی 25/30 fps برای رزولوشن 1080P و 25/30/50/60 fps برای رزولوشن 720P می باشد. این دوربین مداربسته ، قادر به ثبت تصاویر با رزولوشن 2 مگاپیکسل بوده و توسط 12 ال ای دی تعبیه شده روی آن قادر به پشتیبانی از دید در شب تا فاصله 20 متری می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| سرعت شاتر الکترونیکی | 1/25~1/100000 ثانیه |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 20 متر توسط 12 ال ای دی |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.3 وات |
| فریم های فیلم | 25/30fps@1080P، 25/30/50/60fps@720P |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، AGC، BLC، HLC، 2DNR، IP67 |
| اندازه | 97*79.3 mm |
| وزن | 0.18 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.