در انبار موجود نمی باشد
دستگاه NVR داهوا مدل یک ان وی آر 32 کانال با حداکثر رزولوشن 3840*2160 پیکسل بوده که قابل اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه (IP) می باشد. این ان وی آر یک دستگاه ضبط تصاویر یک یونیت با 16 پورت بوده و با وزن 2.7 kg در اندازه 375*327.5*53 mm تولید و به بازار عرضه شده است. این ان وی آر دارای پورت های LAN، VGA، RCA، HDMI و USB بوده و از دو پورت SATA III برای نصب هارد های HDD با ظرفیت حداکثر 6 ترابایت بهره برده است. این ان وی آر داهوا دارای یک خروجی و یک ورودی صدا از نوع RCA بوده و توان مصرفی آن 13.2 وات است. فشرده سازی فیلم در این محصول با کدک های H.265 و H.264 انجام شده و پهنای باند ورودی برای هر کانال 20 مگابیت بر ثانیه است.
| تعداد ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 32 کانال |
|---|---|
| پورت | تعداد 16 |
| حداکثر رزولوشن | 3840*2160 پیکسل (8 مگاپیکسل) |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.265/H.264 |
| فناوری | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | 2 عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | یک عدد USB2/یک عدد USB3 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100/1000 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 20 مگابیت بر ثانیه برای هر کانال |
| ورودی برق | AC100~240V, 50~60Hz |
| توان مصرفی | 13.2 وات |
| اندازه | 375*327.5*53 mm |
| وزن | 2.7 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.