در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته داهوا مدل C-HFW1831E دارای رابط اتصال RJ-45 (10/100 Base-T) بوده و از حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 128 مگابایت بهره می برد. این دوربین مداربسته آی پی بولت در اندازه 179.9×69.3×62 mm و با وزن 0.48 kg تولید شده است و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. پروتکل های شبکه در این مدل HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGمگاپیکسلمی باشد. رزولوشن این دوربین مداربسته آی پی بولت 8 مگاپیکسل برابر 3840×2160 بوده و از لنز ثابت M12 با فاصله کانونی 2.8 mm بهره می برد و دید در شب را تا شعاع 50 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته بولت داهوا دارای قابلیت با استاندارد 802.3af می باشد و با ورودی برق 12 ولت DC و توان مصرفی 7.8 وات به خوبی می تواند در دمای عملیاتی -40 تا +60 درجه سانتی گراد کار کند. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا از سنسور CMOS به قطر 1/1.8 اینچ بهره می برد. دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا مدل C-HFW1831E از کدک های فشرده سازی فیلم H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) برخوردار است و دارای قابلیت DR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC می باشد. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا سازگار با سیستم عامل IOS و Android بوده و از استاندارد امنیتی 67 برخوردار است که در برابر آب و نفوذ گرد و غبار مقاومت بالایی دارد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| اندازه | 179.9×69.3×62 mm |
| وزن | 0.48 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/1.8 اینچ |
| رزولوشن | 8 مگاپیکسل برابر 3840×2160 |
| لنز | ثابت M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 7.8 وات |
| دمای عملیاتی | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP |
| سیستم عامل سازگار | IOS; Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.