در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل یک دوربین مداربسته PTZ است که قابلیت بزرگنمایی زوم اپتیکال تا 20 برابر و زوم دیجیتال تا 16 برابر را دارد و از رزولوشن 2 مگاپیکسل بهره می برد و فاصله کانونی لنز آن 94 تا 4.7 mm می باشد. این دوربین مداربسته اسپید دام به فناوری مجهز شده و از قابلیت دید در شب بهره برده که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند تا فاصله 100 متری را پشتیبانی نماید و با استفاده از قابلیت DWDR می تواند نقاط تاریک فیلم را تقویت کرده و به بهبود کیفیت تصاویر کمک بسیاری می کند. این محصول با اندازه 309*186 mm و وزن 3.5 kg تولید شده و در بازار به فروش می رسد.
| فناوری | |
|---|---|
| نوع حسگر تصوير | 1/2.8inch Exmor CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| فاصله کانونی لنز | 94~4.7 mm |
| خروجی فیلم | 1xchannel BNC high definition خروجی فیلم/ CVBS standard definition خروجی فیلم (سوئیچable) |
| بزرگنمایی | زوم اپتیکال تا 20 برابر، زوم دیجیتال تا 16 برابر |
| رابط | 1x Video ، 1x Chanel In Audio ، RS485 ، Alarm |
| قابلیت دید در شب | دارد تا فاصله 100 متر |
| ویژگی | DWDR, 3D DNR |
| استاندارد درجه امنیتی | IP66 |
| اندازه | 309*186 mm |
| وزن | 3.5 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.