NVR هم نقش ضبط کننده و هم پخش کننده را برای دوربین مداربسته های IP بر عهده دارد و با توجه به اینکه در DVR امکان اتصال دوربین های شبکه به طور مستقیم نیست و در صورت نیاز میبایست از مبدل های شبکه به آنالوگ استفاده کنید که البته تاثیر مخربی بر کیفیت تصاویر میگذارند بهتر است مستقیما از ان وی آر استفاده نماییم. کلمه NVR مخفف شبکه Video Recorder (یا ضبط کننده ویدئویی شبکه) است و این نام معمولا در مقابل DVR که مخفف دیجیتال Video Recorder (یا ضبط کننده ویدئویی دیجیتال) است استفاده می شود.
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI, 1 VGA |
| رزولوشن | 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| Multi-screen Display | 1/4/8/9/16 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, Video loss, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 8 SATA III Port, تا 6 TB ظرفیت for each HDD |
| HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| USB | 3 USB Ports (2 USB2.0, 1 USB3.0) |
| RS232 | 1 Port, for PC Co میلی مترunication and Keyboard |
| RS485 | 1 Port, for PTZ Control |
| توان ورودی | AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz |
| داهوا NVR توان مصرفی | <12W (Without HDD) |
| اندازهs | 2U, 440*450.1*95 میلی متر |
| Net وزن | 5.2 kg (without HDD) |
| Gross وزن | 9.5 kg (without HDD) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.