در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه دام های لوک مدل دارای قابلیت دید در شب است که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند تا ارتفاع 10 متری را پشتیبانی نماید و میزان حداقل روشنایی آن برابر با 0.01 لوکس می باشد. سنسور این دوربین مداربسته از نوع CMOS با قطر 1/2.8 اینچی اسا که می تواند تصاویر را با رزولوشن 2 مگاپیکسل نمایش دهد وهمچنین برای فشرده سازی ویدئویی از کدک H.264+/H.264/MJPEG نیز بهره می برد. بدنه این محصول از جنس فلز در اندازه 92.1 *110 mm تولید شده و با وزنی معادل 500 گرم در بازار به فروش می رسد.
دوربین مداربسته تحت شبکه دام مدل به یک لنز ثابت با فاصله کانونی 4 mm مجهز شده و با بهره بردن از ویژگی DWDR می تواند نقاط تاریک فیلم را تقویت کرده و کیفیت تصاویر را بهبود می بخشد و همچنین قادر است که میزان شدت نویز را به صورت دیجیتال (3D DNR) کاهش دهد. اتصال این مدل از دوربین مداربسته دام به صورت سیمی از طریق پورت شبکه LAN با سرعت 10/100 مگابیت در ثانیه بوده و منبع تغذیه آن با ولتاژ 12 ولت DC و توان مصرفی 4.5 وات کار می کند.
| فناوری | |
|---|---|
| نوع حسگر تصوير | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (2688*1520 پیکسل) |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| بزرگنمایی دیجیتال | 16 برابر |
| حداقل روشنایی | 0.01 لوکس |
| فرمت فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| برد مادون قرمز | 50 متر |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداکثر برق مصرفی | کمتر از 6.4 وات |
| رابط شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| امکانات | Smart IR ، 3D DNR |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 92.1 *110 mm |
| وزن | 1200 گرم |
| سايز حسگر تصوير | 1/3 اینچ |
| فشرده سازی ویدئویی | H.264/H.264H/H.264B/MJPEG |
| کدک صدا | G.711a/G.711u/AAC |
| رابط صدا | Built-in Mic |
| اترنت | RJ-45(10/100Base-T) |
| رزولوشن های فیلمی | 4M(2688X1520) / 4M(2560X1440) / 1080P(1920X1080)/ 720P(1280X720) / D1(704X576/704X480) / CIF(352X288/352X240) |
| سازگار با | ONVIF,PSIA,CGI |
| قابليت ديد در شب | دارد – تا فاصله 50 متر |
| تشخیص هوشمند سازی | Face Detection,Tripwire, Intrusion, Object Abandoned/Missing |
| پروتکلها | v4/v6, HTTPS, SSL, TCP/, UDP, UPnP, ICMP, IGMP,SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| منبع تغذيه | DC12V,(802.3af) |
| حداکثر توان مصرفی | 3.7 وات |
| سایر مشخصات | DWDR، 3D DNR |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | 1/2.8Inch Progressive Scan CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | 3D DNR, Day& Night, BLC |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP67، پشتیبانی از فرمت ویدئو H.264+/H.264/MJPEG، دارای رابط 1xRJ45 10M/100M، قابلیت بزرگنمایی دیجیتال |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| پشتیبانی از پروتکل | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| قابلیت دید در شب | IR تا برد 10 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.264+/H.264/MJPEG |
| کدک فشرده سازی صوتی | – |
| پروتکل شبکه | TCP/, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP802.1X, QoS, v6, Bonjour |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ45 10/100M کابل شبکهPort |
| حد اکثر توان برق مصرفی | 4.5 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.