در انبار موجود نمی باشد
دوربین های مداربسته با ظاهری گنبدی شکل را در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با نام دوربین مداربسته دام می شناسند. این نوع از دوربین ها معمولا به صورت سقفی نصب شده و مناسب برای محیط های مسقف می باشند. دوربین مداربسته دام داهوا مدل HAC-HDW2231Eمگاپیکسلدر اندازه 106*93.7 mm با وزن 0.34 kg تولید شده و دارای قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (WDR)، قابلیت کاهنده نویز دیجیتالی (3DNR) و فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز (ICR) است. این محصول از فناوری بهره برده و دارای توان مصرفی 3.9 وات نیز می باشد. ورودی برق این دوربین مداربسته 12 ولت از نوع DC بوده و قادر به ضبط و ثبت تصاویر تا فاصله 50 متری در محیط های تاریک توسط چراغ های مادون قرمز خود می باشد. این دوربین مداربسته از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.8 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره برده است. رزولوشن ارائه شده توسط این محصول نیز 1937*1097 پیکسل (2.1 مگاپیکسل) می باشد.
| پیکسل های موثر | 2688(H) x1520(V) |
|---|---|
| RAM/ROM | 256MB/16MB |
| Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.1Lux/F1.4(Color), 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 30m(98ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/ دستی |
| IR LEDs | 2 |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1937*1097 پیکسل (2.1 مگاپیکسل) |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 50 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 106*93.7 mm |
| وزن | 0.34 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 3.9 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به WDR / مجهز به ICR / مجهز به 3DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.