در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام داهوا مدل یک دوربین مداربسته ی گنبدی شکل بوده که در سیستم نظارتی ساختمان و بیشتر موارد برای دفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. دام یک واژه انگلیسی به معنای گنبد است که نام گذاری این دوربین ها، به علت شباهت شکل ظاهری آن ها به گلوله تشبیه شده است. فناوری که این دوربین مداربسته آنالوگ دام داهوا از آن بهره می برد می باشد. مخفف عبارت High Definition Composite Video Interface بوده که برای انتقال تصاویر HD از آن استفاده می شود. این محصول با کیفیت فیلم 2 مگاپیکسل مجهز به سنسور 25fps است که سنسور آن CMOS می باشد. دوربین های دام امروزی معمولا دارای دید در شب IR هستند که این دوربین هم دارای دید در شب 3 متر است.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 96 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 256 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی تحت شبکه | 128 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 5 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 60.9*45.9*71.6 mm |
| وزن | 0.085 kg |
| سری | |
| پارت نامبر | |
| ظرفیت | |
| رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256MB |
| سرعت چرخش دیسک | 7200 دور در دقیقه |
| حداکثر نرخ انتقال پایدار | 210MB/s |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 1080*1920 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.1 mm |
| فریم ریت | 25 fps |
| برد دید در شب | 3 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.