در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام داهوا مدل دارای رزولوشن 3 مگاپیکسل بوده و برای کاهش میزان شدت نویز در تصاویر به صورت دیجیتال به قابلیت 2D-3D DNR مجهز شده و از فناوری بهره می برد. لنز این دوربین مداربسته از نوع ثابت بوده و در بازه فاصله کانونی 2.8 و 3.6 mm قابل تنظیم می باشد و همچنین امکان بزرگنمایی تصاویر به صورت دیجیتال تا 16 برابر را دارد و مجهز به IR با برد 50 متر می باشد. دوربین مداربسته تحت شبکه دام مدل از بدنه فلزی و پلاستیکی ساخته شده و با بهره بردن از استاندارد 67 می تواند در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز از مقاومت بالایی برخوردار باشد. این مدل از دوربین مداربسته آی پی دارای رابط شبکه از نوع RJ-45 بوده و منبع تغذیه آن با ولتاژ 12 ولت DC کار می کند و حداکثر توان برق مصرفی آن کمتر از 6.4 وات می باشد.
| فناوری | |
|---|---|
| نوع حسگر تصوير | 1.3 اینچ SONY CMOS |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 و 3.6 mm |
| بزرگنمایی دیجیتال | 16 برابر |
| حداقل روشنایی | 0.2 لوکس در حالت نرمال |
| فرمت فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| برد مادون قرمز | 50 متر |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداکثر برق مصرفی | کمتر از 6.4 وات |
| رابط شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| امکانات | Smart IR ، 3D DNR |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 84.9*108 mm |
| وزن | 0.23 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.