| دوربین | |
|---|---|
| سنسور | 1/2.8 اینچ از نوع CMOS |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| رزولوشن | 2052×1536 |
| فریم ریت | 30 fps |
| بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه تا 8 مگابیت در ثانیه |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45, 1xComposite Output |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 32 کاربر |
| ذخیره ساز شبکه | پشتیبانی از NAS (NFS, SMB/CIFS) و کارت حافظه Micro SD/SDHC/SDXC (با حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت) |
| ویژگی های دیگر | DWDR, 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| اندازه | 85.4×76.12 mm |
| وزن | 130 گرم |
| جنس | پلاستیک و فلز |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| استاندارد پی او ایی | 802.3af |
| ولتاژ و شدت جریان پی او ایی | 36 تا 57 ولت، 0.2 تا 0.35 آمپر |
| توان مصرفی پی او ایی | حداکثر 12 وات |
| توان مصرفی | 4 وات |
| درجه حفاظت | IP67, IK10 |
| ورودی دوربین ها | 8 کانال |
| ورودی دوربین آی پی | 2 کانال |
| نوع ورودی های آنالوگ | BNC |
| دوربین های مداربسته پشتیبانی شده | A ،CVI ،CVBS ،IP و توربو اچ دی |
| حداکثر رزولوشن دوربین ها | 1080p |
| رابط نمایش | 1xMI, 1xVGA, 1xAudio In/Out |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711u |
| رزولوشن های ضبط | 1080p lite/ 720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی/ وی جی ای | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| تعداد دسترسی از راه دور | 128 |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| نوع دوربین | اسپید دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| فاصله کانونی لنز | 4.3 تا 129 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | 250 متر |
| سایر مشخصات | پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز Microsoft Windows 8/7 |
| Model | داهوا بولت دوربین مداربسته |
| Smart Detection پشتیبانی شده | Face Detection,Tripwire, Intrusion, Object Abandoned/Missing |
| حداقل نور | 0.07 لوکس |
| دیافراگم | F1.6 ~ F4.7 |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265, H.264, MJPEG |
| فشرده سازی صوتی | G.711, G.726 |
| پروتکل شبکه | IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, |
| پورت ارتباطی | RJ-45 10/100M |
| ورودی برق | 48 ولت DC و PoE |
| حداقل توان برق مصرفی | با هیتر روشن 81.8 وات، با هیتر خاموش 28.5 وات |
| استاندارد امنیتی | IP66, IK10, NEMA 4X |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC |
| حافظه فلش | 128 مگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| دمای شروع | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| دمای کار | -50 تا 55 درجه سانتی گراد |
| سنسور فیلم | 3مگاپیکسلCMOS |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.