دوربین مداربسته تحت شبکه بولت هایلوک مدل دارای رزولوشن 4 مگاپیکسل بوده که امکان نمایش تصاویر با کیفیت بالا را دارد و در شرایط نوری نامناسب برای داشتن فیلمی با کیفیت بالا به قابلیت محدوده دینامیکی WDR در بازه 120 دسی مجهز شده و برای کاهش نویز دیجیتال از 3D DNR برخوردار می باشد. لنز این دوربین مداربسته از نوع وریفوکال با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm است که امکان تنظیم زاویه دید دوربین را برای کاربر فراهم می کند. دوربین مداربسته تحت شبکه بولت مدل به قابلیت دید در شب مجهز شده که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در تاریکی شب تا ارتفاع 30 متری را تحت پوشش خود قرار دهد و همچنین برای فشرده سازی ویدئویی از کدک H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG بهره می برد. منبع تغذیه این مدل از دوربین مداربسته دارای قابلیت است که می تواند از طریق کابل شبکه برق و دیتا را منتقل نماید و میزان حداقل توان مصرفی آن 12.9 وات می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | آلومینیومی |
| سنسور | 1/2.8inch progressive scan CMOS |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | تا برد 30 متر |
| استاندار امنیتی | IP67 |
| سایر مشخصات | BLC/3D DNR/ROI/ 120dB WDR، Mirco SD card 128GB |
| رزولوشن | 4MP |
| لنز | varifocal |
| حداقل نور | 0.01 لوکس |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 10M/100M کابل شبکه Port |
| منبع تغذیه | با قابلیت DC12V, + (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 12.9 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 145 × 105 × 105 mm |
| وزن | 1.035 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.