دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل مجهز شده به یک سنسور CMOS به قطر 1/3 اینچ بوده و از رزولوشن 3 مگاپیکسل (2304×1536) بهره می برد که تصاویری که ضبط شده را با کیفیت بالایی به نمایش می گذارد. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت از لنز Motorized با فاصله کانونی 2.7 تا 12 mm برخوردار است و دید در شب را تا شعاع 60 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا با کدک های H.264+/H.264 فیلم را و با کدک های G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 صدا را فشرده سازی می کند. دوربین مداربسته تحت شبکه بولت مدل از قابلیت PoE با استاندارد 802.3af، قابلیت DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC برخوردار است. این دوربین مداربسته از پروتکل های HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, IPv4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTPFilter, QoS, Bonjour, 802.1x پشتیبانی می کند. استاندارد امنیتی IP67 یکی دیگر از ویژگی های این دوربین مداربسته آی پی بولت می باشد که در برابر نفوذ آب و ضربه مقاومت بالایی دارد. ظرفیت حافظه RAM برابر 128 مگابایت و ظرفیت حافظه ROM برابر 16 مگابایت می باشد. این محصول در اندازه 72x80x212.8 mm و با وزن 0.685 kg ساخته شده و در بازار دوربین مداربسته با بدنه ی مقاوم از جنس پلاستیک به فروش می رسد. این دوربین مداربسته آی پی بولت مدل از ورودی برق 12 ولت از نوع DC بهره می برد و با توان مصرفی 12.95 وات به خوبی می تواند کار کند.
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | Motorized |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل (2304×1536) |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 60 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 72x80x212.8 mm |
| وزن | 0.685 kg |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| ظرفیت رم | 128 مگابایت |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 12 mm |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| برق مصرفی | 12.95 وات |
| فرمت ویدئویی | H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حاقظه | Micro SD حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, IPv4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTPFilter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.