دوربین مداربسته تحت شبکه دام های لوک مدل مجهز به لنز M12 با فاصله ی کانونی 4 تا 12 mm بوده و دید در شعاع 30 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته آی پی دارای سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ می باشد و از رزولوشن 2 مگاپیکسل (1920 × 1080پیکسل) برخوردار است. دوربین مداربسته تحت شبکه دام های لوک از استاندارد امنیتی IP67, IK10 و قابلیت های DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W بهره می برد. این محصول در اندازه 111×82 mm و با وزن 500 گرم تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم به فروش می رسد. این دوربین مداربسته تحت شبکه دام از ورودی برق 12 ولت از نوع DC و دمای عملیاتی -10 تا 40 درجه سانتی گراد برخوردار است.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| سایز سنسور | 1/2.9 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920 × 1080پیکسل) |
| لنز | M12 |
| سایز لنز | 3.6 میلی متر |
| برد دید در شب | 30 متر |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| اندازه | 111x82mm |
| وزن دوربین مداربسته آنالوگ دام داهوا | 0.58 kg |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.8 وات |
| سایر مشخصات | قابلیت تشخیص حرکت-کاهش دهنده نویز دیجیتال-تنظیم نور پس زمینه-پشتيبانی از فناوری نور و رنگ اپتیکال(WDR)-دارای یک میکروفون |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP67, IK10 |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| وزن | 500 گرم |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.