در انبار موجود نمی باشد
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F2.7 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 256 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| سیگنال | SystemPAL و NTSC |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3 at |
| دمای عملیاتی | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | Day & Night, WDR, HLC/BLC/3D DNR/Regional Exposure |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PP, Bonjour |
| اندازه | 48*240*315 mm |
| وزن | 1 kg |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| استاندارد امنیتی | IP66, IK10 |
| ویژگی ها | مجهز به DWDR / مجهز به استاندارد IP67 |
| سایز سنسور | 1/3 اینچ |
| کیفیت فیلم دوربین مداربسته بولت داهوا | 4.1 مگاپیکسل |
| سایز لنز | 3.6 میلی متر |
| توان مصرفی | 65 وات |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| ورودی دوربین آی پی | 8 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 8 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 75 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 8MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1200*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 پورت ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پهنای باند ورودی | 80مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 80مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.