در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل یک دوربین مداربسته از نوع آی پی است و از کیفیت فیلم 4 مگاپیکسل بهره می برد و دارای لنز ثابت با فاصله 3.6 mmی می باشد. این دوربین مداربسته برای محیط های خارجی طراحی شده و بسیار پر کاربرد می باشد. ویژگی ضد آب ، ضد ضربه و ضد گرد وغبار این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. دوربین مداربسته آی پی بولت قابلیت دید در شب دارد و با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی تا فاصله 30 متری را فیلمبرداری نماید.
| دوربین | |
|---|---|
| سنسور | CMOS |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ویدیو | |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264/H.264H/H.264B/MJPEG |
| کدک فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711u/ AAC |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| فریم ریت | 20fps@4M |
| شبکه | |
| پورت | 1xRJ-45 |
| پروتکل های شبکه | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP |
| حداکثر کاربر پشتیبانی شده | 20 کاربر |
| گوشی موبایل قابل پشتیبانی | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| ویژگی های دیگر | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR |
| سایر ویژگی ها | |
| اندازه | Φ90.4*241.8 mm |
| وزن | 610 گرم |
| حافظه | پشتیبانی از کارت حافظه Micro SD با حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت |
| منبع تغذیه | DC12V, PoE (802.3af) |
| توان مصرفی | 4.9 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.