در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل از قابلیت تنظیم فیلم با استفاده از مرورگر وب و نرمافزار، مجهز به فیلتر ICR به منظور بهبود کیفیت تصاویر در روز و شب، مجهز به فناوری 3D-DNR جهت رفع نویز دیجیتال و بالا بردن کیفیت و شفافیت تصاویر و امکان دستیابی به تصاویر واضح در نقاط با تضاد کنتراست بالا با بهره گیری از فناوری سخت افزاری WDR 120dB بهره می برد. این دوربین مداربسته اسپید دام از استاندارد امنیتی IP66 جهت جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار به دوربین برخوردار است و در اندازه 160×295 mm و با وزن 3 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته با بدنه ی مقاوم از جنس فلز عرضه می گردد. این دوربین مداربسته اسپید دام داهوا از کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 برای فشرده سازی ویدئو و کدک های G.711a/G.711Mu/G.726/AAC برای فشرده سازی صدا بهره می برد. دوربین مداربسته اسپید دام 2 مگاپیکسل مدل دارای سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ بوده و از رزولوشن 2 مگاپیکسل (1920×1080) برخوردار است که تصاویر ثبت شده را با وضوح بالایی به نمایش می گذارد. این محصول از پروتکل های IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,PPPOE,DDNS,FTP, IP Filter,QoS,Bonjour,802.1x پشتیبانی می کند. لنز F1.6 ~ F4.4 با فاصله کانونی 4.8 تا 120 mm برای این مدل تعریف شده که دید در شب را تا شعاع 100 متر پشتیبانی می کند. این محصول با ورودی برق 12 ولت از نوع DC با جریان 3 آمپر و برق مصرفی 13, 22 وات به خوبی می تواند کار کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080) |
| ظرفیت رم | 1024 مگابایت |
| نشانگر ال ای دی | دارد |
| لنز | F1.6 ~ F4.4 |
| فاصله کانونی لنز | 4.8 تا 120 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC با جریان 3 آمپر |
| برق مصرفی | 13, 22 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| قابلیت ها | WDR(140dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,PPPOE,DDNS,FTP, IP Filter,QoS,Bonjour,802.1x |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 160×295 mm |
| وزن | 3 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.