سانترال پاناسونیک مدل TDE600 از تلفن های دیجیتالی، اختصاصی، آنالوگ و … پشتیبانی می کند. در سازمان های چند طبقه و یا کمپانی های بزرگ چند اتاقی، یکی از مشکلات ارتباط این اتاق ها با یکدیگر است که منجر به افزایش چندین برابری هزینه های تماس تلفنی می شود. در جهت رفع این مشکل راه حل های بسیاری به نظر می رسد. اما موثرترین و کم هزینه ترین آنها استفاده از مراکز تلفن تحت شبکه از جمله سانترال TDE600 است زیرا باعث می شوند تا با برقراری تماس رایگان اینترنتی ارتباط لازم در هر لحظه بین طبقات و دفاتر صورت گیرد.

امکانات سانترال پاناسونیک TDE600
سانترال TDE600 از سری سانترالهای panasonic است که با قابلیت های مختلفی از جمله امکانات مناسب پیشفرض و همچنین توانایی ارتقای بالا توانسته است سهم خوبی از بازار محصولات پاناسونیک را به خود اختصاص دهد.
سانترال پاناسونیک مدل TDE600 از تلفن های زیر پشتیبانی می کند:
• تلفن های اختصاصی IP (به عنوان مثال: سری KX-NT300 / KX-NT500)
• تلفنهای نرم افزاری IP (به عنوان مثال: KX-NCS8100)
• تلفن های اختصاصی دیجیتال (به عنوان مثال ، سری KX-DT300)
• تلفن های اختصاصی آنالوگ (به عنوان مثال: سری KX-T7700)
• ایستگاه های قابل حمل (به عنوان مثال: KX-WT115 ، KX-WT125 ، KX-TCA355 ، KX-TCA256 ، KX-TD7690)
کارمندان هنگام استفاده از خطوط مختلف داخلی که به دستگاه سانترال متصل هستند هیچگونه مشکل و نقصی را نمی یابند همین امر می تواند باعث بهبود توانایی کاری آنها شده و کمک کند تا این کارمندان تمرکز بیشتری بر روی پاسخگویی به نیاز های مشتری داشته باشند.
در ادامه به معرفی TDE600 و بررسی امکانات آن می پردازیم
از نظر نوع ارتباطات این دستگاه با پشتیبانی از تلفن های مختلف IP و بهره مندی از سیستم ویپ توانایی برقراری مکالمات مختلف در بستر شبکه را داشته و به کاربران این اطمینان را می دهد تا با بهترین کیفیت و کمترین نقص ممکن به مکالمات درون شبکه ای یا بیرون از سازمان بپردازند.

پلان ساختاری سانترال پاناسونیک مدل TDE600
همین امر باعث می شود تا به راحتی بتوانیم تلفن های مختلفی که از این سیستم ها پشتیبانی می کنند را به دستگاه سانترال TDE600 وصل نموده و از آنها در قسمت های مختلف سازمان استفاده نماییم.
تعداد 640 خطوط شهری قابل اتصال به این دستگاه است. علاوه بر این کارمندان می توانند با استفاده از قابلیت های این دستگاه در برقراری ۱۲۸۰ خط داخلی در محیط شرکت یا سازمان تمامی نیازهای خود را پاسخگو بوده و به راحتی کسب و کار خود را توسعه دهند. برای استفاده از تلفن های تحت شبکه بر روی این دستگاه نیز می توان از ۱۲۸ پورت داخلی ویپ استفاده نمود.
سانترال TDE600 این اجازه را با ما می دهد تا با سازگاری بالایی که نسب به سیستم تلفن های همراه دارد بتوانیم از امکانات آنها برخوردار شویم.
علاوه بر این توانایی برنامه ریزی این دستگاه ها از طریق یک پورت شبکه که اجازه می دهد تا سانترال TDE600 به کامپیوتر وصل شود باعث می شود تا مشتریان به راحتی از امکانات مختلف این دستگاه ها بهره مند شوند.
افزایش ظرفیت سانترال قابل افزایش است ، برای ارتقاء ظرفیت های پیش فرض و یا اضافه نمودن امکانات جدید به این دستگاه سانترال TDE600 می توانیم به راحتی 10کارت مختلف را با ویژگی های متفاوت روی آن نصب نماییم.
این کارتها هر کدام ممکن است باعث ارتقاء یک قسمت از دستگاه شوند. البته در صورتیکه باکس اولیه سانترال پاسخگوی شرکت شما نباشد می توانید با کارت مخصوص، باکس های TDE620 را به باکس اصلی اضافه کنید.
برقراری ارتباط سیار از طریق تجهیزات مولتی سل، ویژگی های تلفن کامپیوتری و یا کنسول کامپیوتری، قابلیت استفاده از سیستم پردازش صدا، استفاده از ایستگاه تقویت کننده DPT، قابلیت افزایش تلفن های دیجیتالی تحت DXDP و … از امکانات سانترال TDE600 به حساب می آیند که با در نظر داشتن امکانات قبلی تقریباً رضایت تمامی مشتریان و کاربران را فراهم می کنند.
کارت شهری سانترال TDE600 : برخی از شرکت ها و سازمان ها در جهت افزایش خطوط استفاده از خطوط شهری از کارت سانترال TDA6181 بر روی دستگاه سانترال پاناسونیک TDE600 استفاده می کنند. این کارت ها باعث می شوند تا خطوط شهری به تعداد ۱۶ عدد افزایش یابد.
برای اضافه نمودن قابلیت کالر آیدی به خطوط شهری سانترال TDE600 می توان از کارت سانترال TDA0193 استفاده نمود. این کارت قابلیت کالر آیدی را برای ۸ خط شهری فراهم می کند.
همچنین کارت TDA0189 نیز علاوه بر پشتیبانی از قابلیت کالر آیدی روی ۸ خط شهری باعث پخش موزیک در هنگام هولد نمودن تماس می شود.
کارت های داخلی سانترال TDE600 : برای افزایش و گسترده نمودن ارتباطات داخلی می توانیم از کارت های داخلی سانترال TDE600 استفاده نمود.
کارت TDA6174 با قابلیت اضافه نمودن ۱۶ خط داخلی جدید آنالوگY نصب کارت سانترال TDA6178 با قابلیت اضافه نمودن ۲۴ داخلی آنالوگ جدید به همراه کالر آیدی Y نصب کارت TDA0172 که باعث افزایش خطوط داخلی دیجیتال به تعداد ۱۶ عدد می شود. در صورتی که خطوط دیجیتال از قابلیت DXDP پشتیبانی نمایند می توان این خطوط دیجیتال را ۳۲ عدد افزایش داد , اتصال کارت TDA0470 برای فعال نمودن ۱۶ داخلی آی پی.
برای فعال نمودن قابلیت تلفن گویا بر روی سانترال TDE600 می توانیم از کارت های TDA0191 و TDA0190 استفاده نمود. این کارت ها قابلیت فعال نمودن ۴ کانال تلفن گویا را دارند.

سانترال پاناسونیک مدل TDE600
کارت های سانترال TDA0161 و TDA0162 برای اضافه نمودن قابلیت درب باز کن به دستگاه سانترال / کارت های TDE0110 و TDE0111 برای استفاده از سیستم ویپ روی خطوط سانترال / کارت سانترال TDA0164 به عنوان کارت حسگر خارجی یا بیرونی دستگاه
راه اندازی کلیه خطوط شهری مخابرات با بهترین کیفیت
دستگاه سانترال پاناسونیک مدل TDE600 سازگار با تمامی برند های تلفن سانترال
سانترال TDE600 پاناسونیک و تحت شبکه با پشتیبانی از سیپ
قابلیت استفاده از گوشی های: بی سیم (DECT)؛ تلفن های دیجیتال ؛ تلفن های آنالوگ؛ تلفن های هایبرید و تحت شبکه را دارد.
کاملا مطمئن در ارتباطات داخلی و راه اندازی تمامی تلفن های پاناسونیک
راه اندازی خطوط سیپ ترانک مخابرات در سانترال TDE600 و ارتباط با هر سرور تحت شبکه دیگر امکانپذیر است.
در دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE600 که می توان به امکان اتصال به نرم افزار CRM و یکپارچه سازی تماسهای طبقات مختلف سازمان اشاره کرد که در آن کارمندان دفاتر مختلف را می توان به صورت نرمال از مرکز تلفن اصلی مدیریت تماس نمود.
ابعاد سانترال TDE600 پاناسونیک 430×415×270 میلیمتر و وزن آن 16 کیلوگرم است.
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
|---|---|
| Record بیت ریت | 320مگابیت در ثانیه |
| جنس بدنه | فلز |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| تحت شبکه Input | 64 channel |
| Two-way Talk | 1 channel Input, 1 channel Output, RCA |
| Compression | H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 |
| رزولوشن | 6MP |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| Operating System | Embedded LINUX |
| نوع دوربین | دام |
| Record Mode | دستی, Schedule(Regular(Continuous), MD, Alarm), Stop |
| PoE | 16 ports (IEEE802.3af/at) (for -16P model) |
| شبکه Function | HTTP, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search(Support داهوا تحت شبکه, DVR, NVS and etc.), P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android |
| کابل شبکه | 2 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه) – 1 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه)(for -16P model) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سنسور | CMOS |
| لنز | Motorized(-ZS),دستی(-VFS) |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265&H.264 triple-stream |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| وزن | 0.815 kg |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| اندازه | 244.1×79×75.9 mm |
| سایر مشخصات | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3D DNR,AWB,AGC,BLC، Smart IR ، Mirco SD card 128GB |
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| برد دید در شب | 60 متر |
| اندازه (W×D×H) | 2U, 440 میلی متر×454 میلی متر×95 میلی متر |
| بیت ریت | 16کیلوبیت در ثانیه~ 20مگابیت در ثانیه per channel |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| توان مصرفی | 15 وات |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 960 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب پیج خارجی | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.