در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا مدل از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ و یک لنز وریفوکال Motorized با فاصله کانونی 2.7~12 mm بهره برده و دارای یک پورت شبکه از نوع 10/100BASE-T می باشد. این دوربین مداربسته دام تحت شبکه، دید تا فاصله 50 متری را در شب پشتیبانی کرده و تصاویر را با رزولوشن 2688*1520 پیکسل ارائه می دهد. این دوربین مداربسته در اندازه 159.1*117.9 mm و با وزن 0.89 kg تولید شده و از استاندارد 67 پشتیبانی می کند. در این محصول یک شیار کارت حافظه جهت قرار گیری کارت Mirco SD با ظرفیت حداکثر 128 گیگابایت تعبیه شده است. این دوربین دارای قابلیت 3D DNR (کاهنده نویز دیجیتالی) و قابلیت DWDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط نرم افزار) می باشد.
| فناوری | |
|---|---|
| نوع حسگر تصوير | CMOS |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~12 mm |
| بزرگنمایی دیجیتال | 16 برابر |
| حداقل روشنایی | 0.01 لوکس |
| فرمت فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| برد مادون قرمز | 50 متر |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداکثر برق مصرفی | کمتر از 6.4 وات |
| رابط شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| امکانات | Smart IR ، 3D DNR |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 92.1 *110 mm |
| وزن | 0.89 kg |
| سايز حسگر تصوير | 1/3 اینچ |
| فشرده سازی ویدئویی | H.264/H.264H/H.264B/MJPEG |
| کدک صدا | G.711a/G.711u/AAC |
| رابط صدا | Built-in Mic |
| اترنت | RJ-45(10/100Base-T) |
| رزولوشن های فیلمی | 4M(2688X1520) / 4M(2560X1440) / 1080P(1920X1080)/ 720P(1280X720) / D1(704X576/704X480) / CIF(352X288/352X240) |
| سازگار با | ONVIF,PSIA,CGI |
| قابليت ديد در شب | دارد – تا فاصله 50 متر |
| تشخیص هوشمند سازی | Face Detection,Tripwire, Intrusion, Object Abandoned/Missing |
| پروتکلها | v4/v6, HTTPS, SSL, TCP/, UDP, UPnP, ICMP, IGMP,SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| منبع تغذيه | DC12V,(802.3af) |
| حداکثر توان مصرفی | 3.7 وات |
| سایر مشخصات | DWDR، 3D DNR |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | 1/2.8Inch Progressive Scan CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | 3D DNR, Day& Night, BLC |
| ویژگی ها | دارای قابلیت DWDR / دارای قابلیت 3D DNR / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| پشتیبانی از پروتکل | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| قابلیت دید در شب | IR تا برد 10 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.264+/H.264/MJPEG |
| کدک فشرده سازی صوتی | – |
| پروتکل شبکه | TCP/, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP802.1X, QoS, v6, Bonjour |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ45 10/100M کابل شبکهPort |
| حد اکثر توان برق مصرفی | 4.5 وات |
| لنز دوربین مداربسته داهوا | وریفوکال Motorized |
| توان مصرفی | 12.5 وات |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.