دستگاه دی وی آر های لوک مدل از فناوری IP بهره می برد و می توان در پروتکل های TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF از آن استفاده کرد. این دستگاه DVR می تواند فایل های فیلمی دوربین مداربسته را با رزولوشن های 4MP, 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30, 720p50, 720p60 ذخیره نماید. همچنین این دستگاه فایل ها را با کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 فشرده سازی می نماید. دستگاه دی وی آر های لوک از یک پورت RJ-45 برخوردار است که می تواند با سرعت 10 /100 مگابایت بر ثانیه منتقل نماید. این محصول از پورت های خروجی VGA و MI بهره می برد که می تواند فایل ها را با کیفیت 1080 پیکسل به نمایش بگذارد. این دستگاه دی وی آر به یک منبع تغذیه 12 ولت با توان مصرفی 12 وات مجهز شده است.
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | Motorized,دستی |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 270*410*430 mm |
| وزن | کمتر از 12 kg |
| تعداد خطوط شهری | 4 |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 128 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 64 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 7 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| گوشی تلفن های سازگار | KX-T7000, KX-T7200, KX-T7400, KX-T7600, KX-T7700, سری DT300 |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | 12 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 4 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 50 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 4MP/3 MP/1080p/1.3 MP/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 رابط ساتا، حداکثر 6 ترابایت |
| پهنای باند ورودی | 40مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 40مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| جنس بدنه | فلزی |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی / وی جی ای | 1080*1200,1920*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| تعداد دسترسی از راه دور | 64 |
| پورت شهری دستگاه | 6 |
| پورت داخلی دستگاه | 16 |
| ورودی دستگاه | 8 کانال |
| پشتیبانی از رزولوشن دوربین مداربسته | 4MP, 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30, 720p50, 720p60 |
| هارد دیسک | 1 عدد هارد با رابط SATA |
| ظرفیت هارد دیسک | حداکثر 6 ترابایت |
| نرخ انتقال فیلم | 32 کیلوبایت بر ثانیه |
| خروجی فیلم | VGA و MI با کیفیت 1080P |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | 1xRJ-45 10 /100 مگابیت در ثانیه,1xUSB 2.0 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا 55 درجه سانتی گراد |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.