مشخصات و قابلیت ها:کنترل کامل میکروپروسسوری
12 پالس یکسو کننده (اختیاری)
عملکرد بالا
تشخیص خودکار
سیستم نظارت پیشرفته
فناوری پیشرفته موازی (اختیاری)
سازگاری ژنراتور
نرم افزار مدیریت یو پی اس
خروجی جداسازی ترانسفورماتور
چک کردن خودکار
سیستم مانیتورینگ هوشمند (اختیاری)
حالت ECO (اختیاری)
قابلیت حمل بار نامتقارن 100٪
ماشین حساب خودکارباتری
سیستم نظارت پیشرفته
محدوده ولتاژ ورودی گسترده
عملکرد اتوماتیک و دستی بایوس
عملکرد شروع سرد
عملکرد خودکار راه اندازی مجدد
حفاظت کامل اتوماتیک
مدیریت باتری و شارژر پیشرفته
تنظیم ولتاژ خروجی دستی
ورودی خروج تقسیم شده
ضبط 128 رکورد
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| سنسور | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 5 تا 75 mm |
| قابلیت دید در شب | IR تا 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک هوشمند سازی | Support H.265+/H.264+ |
| پورت شبکه | دارد |
| منبع تغذیه | پشتیبانی از قابلیت |
| اندازه | 165.9×290 mm |
| وزن | 2 kg |
| استاندار امنیتی | 67 |
| سایر مشخصات | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.0 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3at |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Smart IR |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.