در انبار موجود نمی باشد
یو پی اس همان منبع تغذیه مجهز به تعدادی باتری است که در مواقع قطعی برق و همچنین در زمان های افت ولتاژ و نوسان برق برای تامین برق مورد نیاز تجهیزات الکتریکی مور استفاده قرار می گیرد. یوپی اس 30kva استاروان ترانس لس(transless)، محصولی از کشور تایوان و توسط فروشگاه کاکتوس عرضه میگردد.
یو پی اس ترانس دار به یو پی اسی که مجهز به ترانسی برای افزایش ظرفیت تحمل بار است، گفته می شود. استفاده از این نوع دستگاه ها بیشتر برای مواردی که بار جریان ناگهانی زیادی به مدار اعمال می شود به ویژه هنگام روشن کردن همزمان چندین وسیله مصرف کننده ، کاربرد دارد
به عبارت ساده تر اگر شما بار مصرفی 40 کاوا داشته باشید و دستگاه شما ترانس بیس باشد، در صورتی که بار مصرفی در صورت نوسان 42 کاوا باشد تحمل این بار اضافی را خواهد داشت و دستگاه خاموش نمی شود. اما دستگاه ترانس لس (transless)، بدون ترانس بوده و قدرت تحمل این اضافه بار را نخواهد داشت که منجر به خاموشی دستگاه می شود.
لینک های مرتبط:
| ابعاد یوپی اس | 100*300*815 |
|---|---|
| نوع باتری | 12v/9Ah |
| مدل | HI TECH3/3-30K |
| فاز | ورودی3 فاز/ خروجی 3فاز |
| ظرفیت | 30000VA/24000W |
| ولتاژ ورودی | 400*30 VAC (سه فاز+ نول) |
| محدوده فرکانس | 54-46 هرتز |
| ولتاژ خروجی | 400*30 VAC (سه فاز+ نول) |
| وزن خالص | 233.5 |
| زمان شارژ مجدد | 9 ساعت |
| تعداد باتری | 32 عدد |
| جریان شارژر | 4A |
| نمایشگر | وضعیت یو پی اس، میزان بار، میزان باتری، ولتاژ ورودی/خروجی |
| مدAC | 90% |
| مد باتری | 89% |
| سطح نویز | کمتر از 65db در 1 متر |
| پورت | USB And RS232 |
| سازگار با | Windows2 2000/2003/XP/Vista/2008, Windows2 7/8, Linux, Unix, and MAC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.