در انبار موجود نمی باشد
دوربین های مداربسته بولت، استوانه ای شکل بوده و به دلیل ضد آب بودن بدنه غالبا فلزی آن ها، از آن ها برای محیط های بیرونی و محوطه های باز استفاده می شود. این نوع از دوربین که سازگار با شرایط سخت آب و هوایی است، در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی به فروش می رسد. دوربین مداربسته بولت داهوا مدل از فناوری بهره برده و در اندازه 161.9*69.8*69.8 mm با وزن 0.22 kg تولید شده است. این دوربین مداربسته دارای ورودی برق 12 ولت از نوع DC و 3.8 وات توان مصرفی بوده و از فیلتر قطع کننده ی نور مادون قرمز (ICR)، قابلیت کاهنده نویز دیجیتالی (2DNR) و قابلیت تمایز در میزان نور نقاط مختلف (DWDR) نیز بهره برده است. این دوربین مداربسته دارای یک سنسور CMOS با قطر 1/2.7 اینچ و یک لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm است. رزولوشن ارائه شده توسط این دوربین مداربسته 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) بوده و این دوربین مداربسته بولت در محیط های تاریک نیز تا فاصله 30 متری توسط LED های مادون قرمز خود قادر به ثبت فیلم می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 1920*1080 پیکسل (2 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به DWDR / مجهز به ICR / مجهز به 2DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| اندازه | 161.9*69.8*69.8 mm |
| وزن | 0.22 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.