در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آنالوگ داهوا مدل به صورت بولت وارد بازار تجهیزات امنیتی شده است که خاصیت دید در شب دارد. در دوربین بولت، چراغ های LED نصب شده است که باعث افزایش برد دید دوربین می شود. برد دید در شب این دوربین مداربسته آنالوگ بولت داهوا 40 متر است که از طریق سنسور CMOS می تواند اجسام و یا افراد را تشخیص دهد. لازم است بدانید این محصول از فناوری برای تصاویر استفاده می کند که مخفف عبارت High Definition Composite Video Interface می باشد و فناوری جدیدی برای انتقال تصاویر HD بر روی کابل کوآکسیال می باشد. این فناوری توسط شرکت داهوا برای رفع نواقص فناوری قبلی HDSDI ابداع گرده است. سیستم های دوربین مداربسته می توانند با استفاده از چراغ های مادون قرمز و سیستم فیلم برداری حرارتی IR تصاویر را در طول شب و در تاریکی نیز ثبت و ضبط نمایند. امروزه رزولوشن برای تمامی دستگاه های دیجیتالی که از دوربین بهره می برند حائز اهمیت بوده که این دوربین مداربسته بولت از رزولوشن 2160*3840 پیکسل برخوردار می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2160*3840 پیکسل (8 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 15 fps |
| برد دید در شب | تا 40m |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| اندازه | 70*70*179.9 mm |
| وزن | 0.42 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.