در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته مدل محصولی از شرکت داهوا بوده که با فناوری وارد بازار تجهیزات امنیتی شده است. دوربین های مداربسته آنالوگ قدیمی کیفیت فیلم پایین و محدودی داشتند که این موضوع به دلیل انتقال تصاویر با استاندارد های قدیمی تلویزیونی (PAL/NTSC) به وجود می آمد. برای رفع این مشکل متخصصان دست به کار طراحی استانداردهای جدید برای انتقال تصاویر در سیستم آنالوگ زدند و این موضوع منجر به تولید دوربین های مداربسته با فناوری شده است. این دوربین مداربسته آنالوگ داهوا مناسب محیط های بیرونی بوده و به دلیل جنس فلزی آن در مقابل نور خورشید و باران مقاوم می باشد. لازم است بدانید میزان دید در شب این دوربین به 80 متر می رسد که نسبتا برد خوبی محسوب می شود. امروزه برای اکثر کاربران رزولوشن بسیار حائز اهمیت بوده که این محصول از رزولوشن 8 مگاپیکسل بهره می برد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2160*3840 پیکسل (8 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 15 fps |
| برد دید در شب | تا 80m |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| اندازه | 90*90*244.1 mm |
| وزن | 0.42 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.