دستگاه ان وی آر داهوا مدل از پروتکل های HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm Server, IP پشتیبانی می کند. این دستگاه ان وی آر در اندازه 375×281.5×56 mm و با وزن 1.6 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی با کیفیت عالی به فروش می رسد. این دستگاه ان وی آر داهوا با پهنای باند ورودی 320 مگابیت بر ثانیه قادر به انتقال داده ها بوده و قابلیت پشتیبانی از دوربین مداربسته IP با کیفیت ضبط 12مگاپیکسلwith 15fps, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 1.3MP, 720P, D1, CIF with 30fps را دارد. دستگاه ان وی آر از یک پورت USB 3.0، یک پورت USB 2.0، یک پورت RS232، یک پورت RS485 و یک پورت شبکه RJ-45 (10/100/1000مگابیت در ثانیه) بهره می برد. این محصول از 1 کانال ورودی و 1 کانال خروجی صدا بهره می برد و قادر به فشرده سازی فرمت های فیلم با کدک های Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG و فرمت های صدا با کدک های AAC(only for the 1st channel), G.711A, G.711U, PCM است. خروجی فیلم HDMI با رزولوشن 3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720 , 1024×768 و VGA با رزولوشن 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 می باشد. این دستگاه NVR در دمای عملیاتی -10 تا 55 درجه سانتی گراد با برق مصرفی 9.5 وات و منبع تغذیه 12 ولت DC با جریان 4 آمپر به خوبی می تواند کار کند. این دستگاه ان وی آر داهوا 16 کانال سازگار با iPhone, iPad, Android بوده و از دو هارد دیسک HDD از نوع SATA III با ظرفیت 10 ترابایت پشتیبانی می کند.
| اندازه | 375×281.5×56 mm |
|---|---|
| وزن | 1.6 kg |
| ورودی صدا | 1 کانال ورودی / 1 کانال خروجی |
| پورت | 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xRS232, 1xRS485, 1xRJ-45 (10/100/1000مگابیت در ثانیه) |
| سازگار با | iPhone, iPad, Android |
| پشتیبانی از هارد دیسک | دو عدد هارد HDD از نوع SATA III با ظرفیت 10 ترابایت |
| فرمت های فیلم | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG |
| فرمت های صدا | AAC(only for the 1st channel), G.711A, G.711U, PCM |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته | IP |
| ضبط با کیفیت | 12مگاپیکسلwith 15fps, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 1.3MP, 720P, D1, CIF with 30fps |
| پروتکل های شبکه | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm Server, IP |
| دمای عملیاتی | -10 تا 55 درجه سانتی گراد |
| برق مصرفی | 9.5 وات |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC با جریان 4 آمپر |
| پهنای باند ورودی | 320 مگابیت بر ثانیه |
| VGA | 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.