IP
از مهمترین این فناوریها سیستم هایIP میباشد. به واقع کاربران با تهیه آیپیفون این امکان را دارند که تنها با دسترسیبه بستر اینترنت و داشتن IP اختصاصیفیلم و صدا را به سادگیبر رویاین بستر منتقل کنند.در دنیایمخابرات IP، این امکان وجود دارد که از بسترهایارتباطیبه طور هم زمان برایانتقال Voice ،Video و داده ها وجود دارد و در واقع در دنیایمخابرات جدید دیگر تفاوتیدر انتقال application هایمختلف وجود ندارد و تنها IP–Based بودن این سیستم ها اهمیت دارد.
قیمت آی پی فون – سانترال – VOIP گرند استریم
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| اندازه | 122×88.9 mm |
| وزن | 0.4 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل 2688×1520 |
| لنز | Motorized(-ZS) |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | به صورت میانگین 9 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, Qos, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, TLS, RTCP |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| ظرفیت هارد سیگیت | 8 ترابایت |
| نوع رابط | SATA 6.0Gb/s |
| حافظه کش | 256 مگابایت |
| سایز هد | 3.5 اینچ |
| سرعت چرخش | 7200 دور در دقیقه |
| سرعت انتقال داده ها حداکثر | 180 مگابایت بر ثانیه |
| میانگین زمان بین خطا ها | 1 میلیون ساعت |
| سایر امکانات | قابلیت ضبط ویدئو به صورت همزمان از 64 دوربین |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.