در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل SD59120T-HN از قابلیت PoE+ با استاندارد 802.3at بهره می برد و دارای ورودی برق 24 ولت AC، توان مصرفی 13 و 23 وات بوده که در دمای عملیاتی -40 تا 70 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته اسپید دام با بدنه ی مقاوم از جنس فلز و در اندازه 186.0×309 mm با وزن 3.5 kg ساخته شده و با کیفیت و طراحی عالی در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی به فروش می رسد. این دوربین مداربسته اسپید دام داهوا با کدک فیلم H.264+/H.264 / MJPEG و کدک های صدا G.711a/G.711u(32کیلوبیت در ثانیه)/PCM(128کیلوبیت در ثانیه) فشرده سازی صدا و فیلم را انجام می دهد. دوربین مداربسته اسپید دام SD59120T-HN دارای لنز متغیر با فاصله کانونی 4.7 تا 94 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 100 متر پشتیبانی می کند. این محصول از سنسور CMOS به قطر 1/3 اینچ بهره برده و دارای زولوشن فیلم 1.3 مگاپیکسل می باشد. دوربین مداربسته اسپید دام داهوا مدل SD59120T-HN از پروتکل های IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP,ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1x پشتیبانی می کند. استاندارد امنیتی این مدل IP66 بوده که در برابر آب و گرد و غبار مقاومت بالایی دارد و از حافظه رم 256 مگابایت و حافظه رام 128 مگابایت بهره می برد و سازگار با سیستم عامل های iPhone, iPad, Android, Windows Phone می باشد. از دیگر ویژگی های این دوربین مداربسته عبارتند از : BLC, HLC, DWDR و Day/Night بوده و از رابط RJ-45 (10/100Base-T) برای اتصال به شبکه برخوردار می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| اندازه | 186.0×309 mm |
| وزن | 3.5 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1.3 مگاپیکسل |
| لنز | متغیر |
| فاصله کانونی لنز | 4.7 تا 94 mm |
| برد دید در شب | 100 متر |
| قابلیت PoE+ | با استاندارد 802.3at |
| ورودی برق | 24 ولت AC |
| توان مصرفی | 13 ,23 وات |
| دمای عملیاتی | -40 تا 70 درجه سانتی گراد |
| شیار کارت حافظه | |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 / MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/G.711u(32کیلوبیت در ثانیه)/PCM(128کیلوبیت در ثانیه) |
| زوم اپتیکال | 16 برابر |
| ویژگی ها | BLC, HLC, DWDR, Day/Night |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP,ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| سازگار با سیستم عامل | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.