در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه دام مدل محصولی با کیفیت از برند داهوا است که از فناوری بهره برده و دارای لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm می باشد. این دوربین مداربسته با بهره بردن از قابلیت DWDR می تواند نقاط تاریک فیلم را تقویت کرده و کیفیت تصاویر را بهبود بخشد و همچنین با قابلیت 3D-DNR امکان کاهش میزان نویز دیجیتال را دارد و میزان حداقل روشنایی آن برابر با 0.01 لوکس می باشد. دوربین مداربسته تحت شبکه دام داهوا مدل دارای یک پورت شبکه از نوع RJ-45 است و با رزولوشن 3 مگاپیکسل امکان نمایش تصاویر را دارد و مجهز به قابلیت دید در شب می باشد که می تواند با استفاده از نور مادون قرمز تا فاصله 30 متری را تحت پوشش خود قرار دهد و همچنین برای فشرده سازی ویدئویی از کدک H.264+ و H.26 4 نیز پشتیبانی می کند. بدنه این محصول از جنس فلز در اندازه 84 * Φ108 mm ساخته شده و با وزن 0.25 kg در بازار به فروش می رسد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/3inch progressive scan CMOS |
| رزولوشن | 3MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| حداقل روشنایی | 0.01 لوکس |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 3.7 وات |
| اندازه | 84 * Φ108 mm |
| وزن | 0.25 kg |
| سایر مشخصات | D-WDR ، 3D-DNR ، BLC/HLC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.