در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا یک دوربین مداربسته بولت آی پی می باشد که در اندازه 243.6×90.7×90.2 mmو با وزن 434 گرم بازار به فروش می رسد و کاربران یمی توانند از آن در بانک ها، مراکز خرید، مجتمع های اداری و تجاری و مسکونی و حتی متروها از آن استفاده کنید. بدنه فلزی آن بسیار با کیفیت و بادوام بوده و استاندارد امنیتی 67+ پشتیبانی می کند و کاربر میتواند در شرایط آب و هوایی گوناگون از آن استفاده کند. این مدل از دوربین مداربسته آی پی داهوا از یک سنسور CMOS با قطر 1.3 اینچ برخوردار است که تصاویری با رزولوشنی 4 مگاپیکسل که برابر 2688×1520 است، بهره می برد و همچنین در طراحی این دوربین مداربسته از یک لنز متغیر با فاصله کانونی 2.7~13.5 mmاستفاده می کند. از این دوربین مداربسته می توانید در تاریکی شب نیز استفاده کنید و تا فاصله 60 متر را ساپورت کنید. این محصول فایل های فیلمی را با کدک فشرده سازی H.265+/H.265/H.264+/H.264 و فایل های صوتی را با کدک فشرده سازی G.711a/ G.711Mu/ AAC / G.726ذخیره سازی می کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| اندازه | 243.6×90.7×90.2 mm |
| وزن | 434 گرم |
| جنس بدنه | فلز با استاندارد امنیتی 67+ |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل برابر 2688×1520 |
| لنز | · varifocal |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| قابلیت PoE | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 6.5 وات |
| دمای عملیاتی | -30 تا +60 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP;HTTPS;TCP;ARP;RTSP;RTP;RTCP;UDP;SMTP،FTP;DHCP;DNS;DDNS;V4/V6;QoS;UPnP،NTP;Bonjour;Multicast;ICMP;IGMP |
| سیستم عامل سازگار | iOS, Android |
| نظارت بر شبکه چندگانه | مشاهده گر وب ، CMS (DSS / PSS) و DMSS |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.