در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل تصاویر را با رزولوشن 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) نشان داده و با کدک های H.265+، H.265، H.264+ و H.264 فشرده سازی می نماید. این دوربین مداربسته بولت تحت شبکه دارای 72*80*212.8 mm اندازه و 0.72 kg وزن بوده و توان مصرفی آن 8.5 وات می باشد. این دوربین مداربسته بولت آی پی از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ و یک لنز وریفوکال Motorized با فاصله کانونی 2.7~12 mm بهره برده و سیستم دید در شب آن دید تا فاصله 80 متری را در شب پشتیبانی می کند. این محصول دارای قابلیت DNR (کاهنده نویز دیجیتالی)، قابلیت (تغذیه برق از طریق کابل شبکه) و قابلیت WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط نرم افزار) نیز است.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) |
| لنز | وریفوکال Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~12 mm |
| برد دید در شب | 80 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی دوربین مداربسته داهوا | 8.5 وات |
| ویژگی ها | دارای قابلیت DWDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 72*80*212.8 mm |
| وزن | 0.72 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.