در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل از یک سنسور CMOS با قطر 1/2.9 اینچ و یک لنز Motorized با فاصله کانونی 2.7~13.5 mm بهره برده و دارای 10.5 وات توان مصرفی می باشد. این دوربین مداربسته آی پی، دید تا فاصله 60 متری را در شب توسط LED های مادون قرمز پشتیبانی کرده و تصاویر را با رزولوشن 3072*2048 پیکسل (6 مگاپیکسل) به نمایش می گذارد. این دوربین مداربسته بولت تحت شبکه در اندازه 186*87*85 mm و با وزن 0.9 kg تولید شده و دارای قابلیت (تغذیه برق از طریق کابل شبکه)، قابلیت WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط دو سنسور CCD) و قابلیت 3DNR (کاهنده نویز دیجیتالی) نیز می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور دوربین مداربسته داهوا | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.9 اینچ |
| رزولوشن | 3072*2048 پیکسل (6 مگاپیکسل) |
| لنز | Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 10.5 وات |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 186*87*85 mm |
| وزن | 0.9 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.