بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته بولت برای محیط های خارجی طراحی شده اند و بسیار پر کاربرد می باشند. قاب ضد آب این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. همچنین همه ی این دوربین ها قابلیت دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی فیلم برداری کنند، اکثر مدل ها امکان زوم و بزرگنمایی را نیز به کاربر ارائه می دهند.
| اندازهs | Φ70 میلی متر×154 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 0.15kg |
| سنسور فیلم | 1/2.9" 1مگاپیکسل CMOS |
| پیکسل های موثر | 1280(H)×720(V) |
| الکترونیکی Shutter | 1/50s~1/100,000s |
| Video Frame | 25fps@720P |
| Max IR LEDs Length | 20m, Smart IR |
| فاصله کانونی | 3.6 میلی متر (6 میلی متر اختیاری) |
| Ingress Protection | IP67 |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.