در انبار موجود نمی باشد
<p>IP بولت دوربین مداربسته داهوا<br>
</p>
<p>دوربین مدار بسته تحت شبکه بولت بسیار پر کاربرد هستند و برای محیط های خارجی طراحی شده اند. قاب ضد آب این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. همچنین همه ی این دوربین ها قابلیت دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی فیلم برداری کنند،اکثر مدل ها امکان زوم و بزرگنمایی را نیز به کاربر ارائه می دهند. این نوع دوربین ها با اختلاف قیمت بسیار جزئی بالاتر از دوربین دام و از نظر کاربرد جزو پرکاربردها به حساب می آیند.کاربرد آن را نیز میتوان در ورودی و خروجی پارکینگ ها جهت کنترل عبور اتومبیل ها کنترل رفت و آمد در پیاده رو و اینگونه محیط ها نام برد.</p>
<h2>اطلاعات فنی دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا <br>
</h2>
<p><div>- اندازهs : 70 میلی متر×66 میلی متر×155 میلی متر<br>
– وزن : 0.62kg<br>
– سنسور فیلم : 1/3” 3مگاپیکسل progressive scan CMOS<br>
Ef- fective Pixels : 2048(H)´1536(V)<br>
– S/N Ratio: More than: 50dB<br>
– توان ورودی: DC12V,PoE (802.3af)<br>
– توان مصرفی: Max 6W<br>
– Working Environment : -30°C~+60°C, Less than 95% RH<br>
– Ingress Protection : IP66<br>
– کابل شبکه: RJ-45 (10/100Base-T)<br>
– پروتکل : IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour,<br>
– ONVIF: ONVIF Profile S<br>
– Max. User Access : 20 users<br>
– Smart Phone: iPhone, iPad, Android, Windows Phone<br>
– Compression Video : H.264/MJPEG<br>
– رزولوشن Video : 1080P(1920×1080)<br>
– Lens نوع دوربین: ثابت lens<br>
– Mount نوع دوربین: Board-in Type<br>
– Lens فاصله کانونی : 3.6 میلی متر (6 میلی متر اختیاری)<br>
– Noise دوربین مداربسته Reduction: 2D<br>
-</div><div> دوربین مداربسته Privacy Masking : تا 4 areas<br>
– Day/Night : خودکار(ICR)/Color/B/W<br>
– تعادل رنگ سفید : خودکار/دستی</div><br>
</p>
<p> </p>
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | <5.4W |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 90*90*241 میلی متر |
| وزن | 750 gr |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 4 کانال |
| پورت | تعداد 4 |
| حداکثر رزولوشن | 6 مگاپیکسل |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.264+، H.264 |
| فناوری | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | یک عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | دو عدد USB2 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 80 مگابیت بر ثانیه |
| اندازه سنسور | 1/4 اینچ |
| فاصله کانونی | 4 و 6 mm |
| نوع دوربین | دام دوربین تحت شبکه |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs (2688*1520 pixels) |
| Sensor | CMOS |
| Sensor Size | 1/3" |
| داهوا دوربین مداربسته Lens Focus | 2 8 میلی متر ~ 6 میلی متر |
| سیگنال نمایش فیلم | PAL/NTSC |
| توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| IR Distance | 30m |
| Audio Output | 1CH RCA |
| Signal to noise ratio | > 50dB |
| اندازهs (L x W x D) | 122 x 89 میلی متر |
| سایز سنسور | 1/3 اینچ |
| سایز لنز | 3.6 میلی متر |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| وزن دوربین مداربسته آنالوگ بولت داهوا | 0.71 kg |
| سایر مشخصات | دارای مقاوت بالا در برابر آب و گردوغبار-دارای درگاه اتصال فیلم BNC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.