<p>NVR داهوا<br>
</p>
<p>کلمه NVR مخفف شبکه Video Recorder (یا ضبط کننده ویدئویی شبکه) است. این نام معمولا در مقابل DVR که مخفف دیجیتال Video Recorder (یا ضبط کننده ویدئویی دیجیتال) است به کار برده میشود. تفاوت نام این دو دستگاه تا حدود زیادی می تواند نشان دهنده تفاوت آنها باشد. به بیان کلی تجهیزات شبکه در زمینه مداربسته قیمت بیشتری از تجهیزات آنالوگ دارند و NVR هم از همین قانون پیروی میکند. دستگاه NVR در واقع هم نقش ضبط کننده و هم پخش کننده را برای دوربین های IP بر عهده دارد. همانطور که می دانید DVR امکان اتصال دوربین های شبکه به طور مستقیم را ندارد و در صورت نیاز میبایست از مبدل های شبکه به آنالوگ استفاده کنید که البته تاثیر مخربی بر کیفیت تصاویر میگذارند. <br>
</p>
<h2>اطلاعات فنی دستگاه ان وی آر داهوا NVR4104H-P<br>
</h2>
<p><div>- تا 4/8/16 channel with 1080P realtime live view<br>
– Max 80مگابیت در ثانیه incoming پهنای باند<br>
– تا 5Mp رزولوشن preview&playback<br>
– H.264/MJPEG dual codec decoding<br>
– HDMI/VGA simultaneous خروجی فیلم<br>
– All channel synchronous realtime playback, GRID interface<br>
– Support Multi-برند دوربین تحت شبکهs: داهوا, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek and etc.<br>
– NONVIF Version 2.3 conformance<br>
– 3D intelligent positioning with داهوا PTZ دوربین مداربسته<br>
– Support 1 SATA HDD تا 4TB, 2 USB2.0<br>
– Support IPC UPnP, 4PoE ports<br>
– Multiple شبکه monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS</div><br>
</p>
<p>قیمت دستگاه ان وی آر<br>
</p>
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1152 |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 130×143 mm |
| وزن | 630 گرم |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 32 کانال |
| ورودی صدا | 1 کانال ورودی / 1 کانال خروجی |
| کیفیت ضبط تصاویر | 4K |
| پشتیبانی هارد دیسک | 8xSata HDD |
| Alarm Input | تعداد 16 کانال |
| Alarm Output | تعداد 6 کانال |
| پورت USB 2.0 | تعداد 2 |
| پورت USB 3.0 | تعداد 2 |
| پهنای باند ورودی | 320مگابیت در ثانیه |
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| مصرف برق | 5.2 وات |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP66/IK10 |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.