دوربین مداربسته اسپید دام مدل قابلیت چرخش افقی 360 درجه را داشته و سرعت چرخش افقی 0.1 تا 240 درجه بر ثانیه و چرخش عمودی -15 تا 90 درجه می باشد. این محصول از شیار کارت حافظه Micro SD با با ظرفیت 256 گیگابایت برخوردار است و شما می توانید به راحتی ویدئو ها را بر روی آن ذخیره کنید. این دوربین مداربسته در اندازه 227×359.4 mm و وزنی برابر با 5.28 kg تولید شده و در بازار با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد. دوربین مداربسته اسپید دام دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل بوده و از سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ بهره می برد. این دوربین مداربسته اسپد دام با کدک های Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG فیلم را و با کدک G.711 صدا را فشرده سازی می کند. پروتکل های IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, TLS, SSL, QoS در شبکه این دوربین مداربسته پشتیبانی می شود. این محصول سازگار با سیستم ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), API می باشد. ورودی برق در این مدل 24 ولت DC با توان مصرفی 9 تا 38 وات بوده که در دمای عملیاتی -40 تا 65 درجه سانتیگراد به خوبی می تواند کار کند. لنز تعبیه شده در این دوربین مداربسته متغیر با فاصله کانونی 4.5 تا 135 mm بوده که دید در شب را تا شعاع 150 متر پشتیبانی می کند و از زوم اپتیکال 30 برابر بهره می برد. از دیگر ویژگی های این دوربین مداربسته تحت شبکه دام 2 مگاپیکسل می توان به قابلیت 2D/3D DNR,Day/Night, WDR, OSD, BLC و HLC اشاره نمود.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| سایز سنسور دوربین مداربسته بولت داهوا | 1/3 اینچ |
| کیفیت فیلم | 4.1 مگاپیکسل |
| رزولوشن | 1920×1080 برابر با 2 مگاپیکسل |
| لنز | متغیر |
| سایز لنز | 3.6 میلی متر |
| برد دید در شب | 150 متر |
| جنس بدنه | فلز |
| اندازه | 227×359.4 mm |
| وزن | 5.28 kg |
| ورودی برق | 24 ولت DC |
| توان مصرفی | 9 تا 38 وات |
| ویژگی ها | قابلیت 2D/3D DNR,Day/Night, WDR, OSD, BLC,HLC |
| مدل | گوشی آی پی فون گرند استریم |
| پشتیبانی از کدک های | G.729A/B , G.711 , G.726 , G.722 and iLBC |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 4.5 تا 135 mm |
| قابلیت | دارد با استاندارد IEEE 802.3af |
| دمای عملیاتی | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 256 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711 |
| زوم اپتیکال | 30 برابر |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | 1xRJ45 10M/100M Base-TX کابل شبکه |
| پروتکل | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, TLS, SSL, QoS |
| سازگار با سیستم | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), API |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.